Sieci teleinformatyczne

Strukturalne sieci komputerowe

Wykonujemy sieci strukturalne, poczynając od stworzenia projektu do wykonania, oferujemy kompleksowe systemy okablowania strukturalnego. Ważnym atutem jest nasza znajomość technologii z zakresu elementów pasywnych sieci. Jest to znajomość miedzianego okablowania strukturalnego, okablowania telekomunikacyjnego i technologii światłowodowych.
W naszych rozwiązaniach wykorzystujemy:
okablowanie miedziane wykonane w kategorii:
– 5e (do 125 MHz) UTP oraz FTP,
– 6 (do 250 MHz),
światłowody w zależności od typu urządzeń aktywnych wykonane w standardzie:
– SM (single mode),
– MM (multi mode),
bezprzewodowe wykonane we wszystkich dostępnych standardach
Profesjonalny montaż i konfiguracja urządzeń aktywnych sieci pozwalają w maksymalnym stopniu wykorzystać ich możliwości, dlatego nasi informatycy pogłębiają swoją wiedzę odbywając liczne szkolenia.

Administracja sieciami lokalnymi

Firma CompService oferuje rozwiązania oparte na standardzie ethernet/IP, sieci VPN, a także IPX/SPX zarówno na poziomie projektowania rozwiązań, doboru i zakupu urządzeń oraz ich konfiguracji i późniejszej administracji. Znajomość zagadnień z dziedziny telekomunikacji pozwala nam również integrować istniejące i nowe rozwiązania w dziedzinie sieci teleinformatycznych.
W zdobyciu wiedzy z zakresu powyższych technologii pomogła nam wieloletnia praktyka w pracy z technologiami i urządzeniami sieciowymi o różnej skali.