Nasze programy tworzymy z pasją

Oferujemy zaprojektowanie, stworzenie oraz wdrożenie oprogramowania dla Państwa firmy. Tworząc oprogramowanie kierujemy się dokładnie potrzebami naszego Klienta, przez co nasze programy są wykorzystywane w przedsiębiorstwach w 100%. Wdrożenie obejmuje instalację, szkolenia pracowników oraz pomoc w rozwiązywaniu napotkanych problemów. Wykryte błędy usuwamy na bieżąco oraz informujemy Klienta o dostępności aktualizacji. Starając się dostosować nasze produkty do bieżących warunków rynkowych oraz nowych technologii, ciągle pracujemy nad unowocześnianiem produktów i wprowadzaniem nowych rozwiązań.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych programów dla każdego rodzaju działalności. Główny nacisk kładziemy na rozwój systemów dla dystrybutorów farmaceutycznych m.in. pracujących na systemach firmy Kamsoft (KS-HFW, KS-HOW, KS-HFW VE).

DLA NAS KLIENT ZAWSZE JEST NA NAJWAŻNIEJSZY!

W ciągu naszej działalności stworzyliśmy ponad 100 aplikacji, wśród których znajdują się bardzo zaawansowane systemy produkcyjne, do tworzenia analiz, czy zarządzania dużą infrastrukturą informatyczną.
Nasze programy wykorzystywane są w dużych firmach jak:
hurtownie farmaceutyczne, kopalnie, zakłady produkcyjno-przemysłowe produkujące materiały dla firm motoryzacyjnych i inne.

Jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie każdy program, wg indywidualnej specyfikacji Klienta, co pozwala nam wkraczać nieustannie w nowe gałęzie gospodarki. Zdobyte w ten sposób doświadczenie potrafimy niejednokrotnie przenieść do systemów stworzonych
wcześniej dla innych Klientów. Daje im to możliwość ciągłego podnoszenia wydajności, a co za tym idzie ograniczania kosztów i zwiększania zysków…